Головна Війна Звіт волонтерського штабу «Українська команда»

Звіт волонтерського штабу «Українська команда»

210
0

Волонтерський штаб «Українська команда» продовжує підтримувати наших захисників та мирних жителів, які постраждали від війни.  

Допомога військовим:

Тернопільська команда та Микола Люшняк разом з ГО «Світанок нації» передали продукти, засоби гігієни, медикаменти та інші речі першої необхідності для підрозділа ветеранів війни, які сьогодні знову захищають нашу країну у найгарячіших точках на сході, та для воїнів-добровольців з «Кременецької сотні», які також вже чотири місяці знаходяться у самому пеклі цієї війни. 

Київська команда передала воїнам, які знаходяться в районі Павлограда, Краматорська, Костянтинівки та Миколаєва, вантаж з продуктами тривалого зберігання та засобами гігієни.

Сумська команда передала ліки та товари медичного призначення нашим захисникам, які боронять країну у гарячих точках. 

Допомога цивільним:

Тернопільська команда та Микола Люшняк передали 2 тони курятини від МХП пацієнтам Микулинецької фізіотерапевтичної лікарні реабілітації, яка сьогодні допомагає людям, що постраждали внаслідок бойових дій. 

Волонтери з Новомосковська та Юрій Брагін передали у міський Центр соціального обслуговування  ролатори, яких дуже не вистачало для людей з обмеженими фізичними можливостями, які потрапили у скрутні життєві обставини.

Команда Дніпропетровщини підготували та розвезли переселенцям зі східних областей у Дніпропетровській області продуктові набори. А їхні малюки отримали ще й дитяче харчування та іграшки.   

Київська команда роздала продуктові набори та гігієнічні засоби соціально незахищеним сім’ям, які мають дітей з інвалідністю, літнім людям, переселенцям, які мешкають у Києві, та іншим соціально незахищеним категоріям громадян. 

Також Київська команда передала у Центр соціального захисту населення понад 4 тонни хлібобулочних виробів, які також раздадуть соціально незахищеним мешканцям столиці у різних районах.  

Київський онкологічний диспансер отримав від «Української команди» 10 тисяч шприців, 15 тисяч голок, 2 тис. катетерів та 1 тис. канюль, медичний пластир.  

«Українська команда» дякую всім волонтерам за роботу, українським і закордонним партнерам за підтримку та компанії OKKO за логістичну підтримку. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here