Головна vlada АМКУ зобов’язав Житомирську ОДА змінити дорожній тендер, прописаний під конкретного учасника

АМКУ зобов’язав Житомирську ОДА змінити дорожній тендер, прописаний під конкретного учасника

75
0

Антимонопольний комітет задовольнив скаргу "Урарту" щодо дискримінаційності тендерної документації на ремонт вул. Грушевського у Коростені.

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА зобов’язали усунути дискримінаційні вимоги, які не дозволяли усім бажаючим фірмам брати участь у тендері. Тобто тендер був знову прописаний під "свої" улюблені фірми.

5 травня на prozorro опублікували резолютивну частину рішення АМКУ:

"Зобов’язати Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації внести зміни до тендерної документації за процедурою закупівлі – "Капітальний ремонт дороги по вул. Грушевського в м. Коростені Житомирської області" (ДК 021:2015 (CPV) – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2021-04-08-007812-а".

Скарга "Урарту" стосувалася неправомірної вимоги департаменту щодо надання учасником тендеру договору на аналогічний підряд не більш, як дворічної давності. Тобто справу хотіли мати тільки зі своїми фірмами, з якими працювали упродовж минулих двох років. Таким чином інші підрядники, які можуть запропонувати нижчі ціни за ремонт, відсікаються.

Також у департаменті вимагали відгуки про виконані роботи від замовника. Знову ж таки, відгук надає департамент або інший аналогічний замовник.

Аукціон за цим тендером запланований на 7 травня.

Нагадаємо, у цьому році департамент регіонального розвитку вже двічі скасовував тендери після скарг "Урарту" до Антимонопольного комітету. Для того, щоб не визнавати фірму з найдешевшою ціною переможцем тендеру, ОДА їх скасовує, чим і затягує ремонт доріг в області.

Читайте також: Корупція у дорожніх тендерах: у Житомирі підприємство звернулося в НАБУ через зловживання чиновників

Скрін резолютивної частини рішення АМКУ

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here