Головна vlada Гроші для учасників АТО, якщо немає земельних ділянок: депутати підготували звернення до...

Гроші для учасників АТО, якщо немає земельних ділянок: депутати підготували звернення до президента та уряду

70
0

Із закликом виплатити гроші у випадках, коли учасники АТО/ООС не можуть отримати земельні ділянки, планує звернутися до президента, ВР та уряду Житомирська міська рада.

Проєкт звернення опублікували на сайті міської ради.

"Зважаючи на напружену ситуацію щодо отримання учасниками бойових дій земельних ділянок у власність, а також суспільний резонанс з даного питання, депутатський корпус Житомирської міської ради вважає за доцільне виплатити учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції компенсацію у грошовому еквіваленті за неотримані з об’єктивних причин земельні ділянки. Оскільки вирішення питання щодо виплати компенсації та визначення розміру такого відшкодування не відноситься до повноважень органу місцевого самоврядування у відповідності до Закону, звертаємось до Вас із пропозицією врегулювання вказаного питання на законодавчому рівні", – йдеться у проєкті рішення, яке розглядатимуть на наступній сесії міської ради.

Розробники звернення акцентують, що  наразі є нагальна проблема щодо безоплатного отримання учасникам АТО земельних ділянок. Адже заяв багато, а вільних земельних ділянок у Житомирській громаді в необхідній кількості немає.

У мерії посилаються на законопроєкт, що подала до ради ще у 2017 році АМУ, відповідно до якого альтернативою права на отримання земельної ділянки, є грошова компенсація її вартості, що має виплачуватися із держбюджету.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here