Головна vlada Мер Брюсселя привіз до Києва медикаменти та планує забезпечити 4 лікарні обладнанням,...

Мер Брюсселя привіз до Києва медикаменти та планує забезпечити 4 лікарні обладнанням, – Віталій Кличко

509
0

На запрошення мера Києва Віталія Кличка українську столицю відвідав мер Брюсселя Філіп Клоз. Він привіз медичний вантаж та планує надати обладнання київським лікарням для протезування поранених. Про це повідомив Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні зустрівся з мером Брюсселя Філіпом Клозом, який приїхав до Києва на моє запрошення. Філіп Клоз передав Києву дві карети швидкої допомоги, обладнані всім необхідним, які закупила мерія бельгійської столиці. А також – три тони критично важливих медикаментів та засобів. Філіп Клоз відвідає 4 київських лікарні, які Брюссель готовий забезпечити критично необхідним обладнанням. Зокрема, для протезування постраждалих від бойових дій», – заявив Кличко.

Мер Києва також повідомив, що з початку повномасштабного російського вторгнення до України з Брюсселя прибули 57 вантажівок з гуманітарною допомогою. Бельгійці надсилають до нашої країни продукти харчування, медикаменти, товари першої необхідності, військове спорядження, засоби гігієни, одяг та взуття.

«Мер Брюсселя наголосив, що поки українці героїчно битимуться за свою державність та свободу, бельгійці їх підтримуватимуть та допомагатимуть. А на знак поваги — зацитував «Заповіт» Тараса Шевченка, наголосивши на актуальності слів Кобзаря», – зазначив Кличко.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here