Єдині стандарти та підходи для якісного обслуговування відвідувачів у ЦНАПІ та "Прозорому офісі" затвердив виконком 21 квітня.
У владі переконані, що запровадження норм та правил чітко структурує процес роботи із відвідувачем при обслуговуванні, підвищить ефективність роботи «Прозорого офісу».
Працівники офісу повинні відповідати стандартам та слідкувати за етикою і встановленими правилами.
Серед основних – клієнтоорієнтованість, правильні манери спілкування, охайна засічка, нерізкі парфуми та в стиль до костюму підібрані взуття, аксесуари і прикраси.
«Прозорий офіс» надаватиме близько 400 послуг. Керівники виконавчих органів мають довести цей документ до відома спеціалістів, що працюють у «Прозорому офісі», а це – департамент соціальної політики, департамент реєстрації, ЦНАП, управління ведення реєстру територіальної громади. Окрім того, документ буде надано і представникам управління Державної міграційної служби Корольовського району, який здійснюють прийом у «Прозорому офісі», представникам сервісного центру Пенсійного фонду», – розповіла начальниця управління Центру надання адміністративних послуг Сюзанна Галецька.
Цьогоріч «Прозорий офіс» у Житомирі запрацював у тестовому режимі. Основна його функція – забезпечення можливості отримання максимальної кількості послуг, котрі стосуються питань оформлення пенсій, отримання паспортів, реєстрації місця проживання тощо. На сьогодні в офісі вже працює термінал для самообслуговування, громадяни можуть сплатити рахунки безпосередньо на місці. В приміщенні «Прозорого офісу» облаштовано дитячу кімнату для перебування дітей, батьки яких звернулися за отриманням адміністративної послуги.