Головна vlada Першому міському голові вручать найвищу нагороду Житомира

Першому міському голові вручать найвищу нагороду Житомира

92
0

За активну громадську позицію, значний внесок у встановленні незалежності України, розвиток демократії, збереження традицій та відновлення історичного герба міста першого міського голову Житомира Віталія Мельничука нагородять відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром I ступеня». Таке рішення прийняли депутати міської ради під час позачергової сесії. 

Віталій Мельничук очолював міську раду та її виконавчий комітет з 1990 до 1992 року.

Саме у ті часи над Житомирською міською ратушею підняли український прапор. Це відбулося більш ніж за рік до проголошення незалежності. 

Тоді Житомир став четвертим після Тернополя, Івано-Франківська і Львова обласним центром України та першим містом у Наддніпрянській Україні, де використання національної символіки було узаконено спеціальним рішенням міської ради.

Журналістам «Першого житомирського» вдалося поспілкуватися з паном Віталієм та розпитати, що для нього означає ця нагорода.

«Ну звісно, приємно отримати відзнаку „За заслуги перед Житомиром“. Розумію, що це, так би мовити, „за попередні заслуги“, бо сьогодні, на жаль, я не в Житомирі. Приємно, що пам’ятають, можливо, не стільки мене, як той неповторний час становлення української державності та відродження в Житомирі місцевого самоврядування, яке місто мало багато століть поспіль завдяки Магдебурзькому праву», — поділився емоціями Віталій Мельничук. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here