Головна vlada Робочий день голови облради: музеї, квадротури, екскурсії

Робочий день голови облради: музеї, квадротури, екскурсії

70
0

Робоча поїздка голови облради в Олевський район складалася із долучення до проєкту "Вздовж і впоперек" на квадроциклах разом із ветеранами, екскурсії до Камінного села та відвідування історичної кімнати, яку планують перетворити у мінімузей, адже там Тарас Бульба-Боровець підписав Указ про створення Олевської республіки.

Про це повідомляє пресслужба обласної ради.

"Житомирщина – унікальний регіон. Подорожуючи нашою областю можна щодня відкривати щось нове, паралельно насолоджуючись дивовижними краєвидами та багатою природою. Сьогоднішній день подарував нам безліч емоцій і мені за честь було розділити їх з нашими Героями та їх родинами", – цитує сайт облради Володимира Федоренка.

Проєкту "Вздовж і впоперек" розроблений для воїнів АТО за ініціативи волонтерів та підтримки голови облради.

"Ми ініціювали такі тури для наших доблесних воїнів АТО, які мужньо захищали нашу землю на передовій, а зараз кожен зможе розказати нам свою історію і познайомити зі своїми рідними місцями, що були у кожного в серці, надавали сил і надихали на подвиги", – сказала голова Громадської спілки «Дім Ветерана» Юлія Толмачова.

Також під час поїздки в Олевський район голова облради відвідав кімнату, де Тарас Бульба-Боровець підписав історичний указ, аби обговорити її автентичне відновлення у мінімузей.

"Житомирщина – справжній клондайк цікавих постатей та подій. Мінімузей, який ми створимо в Олевську має стратегічне значення, адже покаже наскільки цінна для нас українська історія та підігріє інтерес до нашої області", – сказав Федоренко.

Відновити кімнату планують до вересня, саме тоді відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Олевська республіка» та «Стежками Тараса Боровця».

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here