Головна vlada Суд скасував рішення облради про припинення діяльності табору “Орлятко”

Суд скасував рішення облради про припинення діяльності табору “Орлятко”

464
0

Суд скасував рішення Житомирської обласної ради від грудня 2022 року про припинення функціонування дитячого табору “Орлятко” та приєднання його до комунального підприємства з експлуатації адмінбудинків.

Таке рішення визнали незаконним, – повідомляє прокуратура області.

“Розглянувши позов ювенальних прокурорів Житомирської окружної прокуратури у сфері охорони дитинства, суд визнав вимоги обґрунтованими, а рішення органу місцевого самоврядування – протиправним. 

Таке рішення депутати облради у грудні минулого року прийняли стосовно дитячого табору, розташованого у лісовій зоні неподалік с. Левків Житомирського району. 

Однак ювенальні прокурори Житомирської окружної прокуратури встановили, що рішення прийнято з порушенням вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок» та Цивільного кодексу України. У разі такого приєднання табір не зміг би функціонувати як дитячий оздоровчий заклад”, – повідомили у прокуратурі.

Також прокурори додають, що депутати не погодили свої наміри з Міністерством соцполітики України, уповноваженим вирішувати питання реорганізації або ліквідації дитячих закладів такої категорії.

Заявлений окружною прокуратурою позов Житомирським окружним адміністративним судом задоволено у повному обсязі.  

Довідково. Табір «Орлятко» – це 17 будівель загальною площею понад 3630 м2, серед яких – три спальні корпуси, їдальня, медпункт, клуб, адмінбудівля та інші приміщення. Територія займає 7,3 га земель рекреаційного призначення, що у лісовій зоні. За сезон у ньому могли оздоровитися декілька сотень дітей.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here