Home Війна Сухомлин у вечірньому зверненні: якась їх перемога – це тисяча наших хлопців

Сухомлин у вечірньому зверненні: якась їх перемога – це тисяча наших хлопців

752

У вечірньому відеозверненні мер Сергій Сухомлин закликав житомирян не розслаблятися через малу кількість сигналів повітряної тривоги. Адже у цей час російські війська передислокуються та спробують завдати удару по сходу та півдні України, де наші ж військові.

«Сьогодні у нас було мало сигналів повітряної тривоги. Але це не привід для того, щоб розслабитися і вже святкувати перемогу.

На жаль, всі ці орки, які вийшли з-під Чорнобиля, більшість із них вже в Сумській області. Частина буде передислоковуватися в інші. І їх головна задача – для свого головного орка досягнути хоч якоїсь перемоги для того, щоб показати (продати) своєму електорату хоч якусь перемогу.

Але «якась» їх перемога – це, можливо, тисяча наших хлопців, які можуть загинути на цій війні.

Радію від того, що Житомир менше обстрілюють? З одного боку так, я радію від того: до нас повертаються люди, повертаються працівники на підприємства. Завтра ми будемо прибирати міст-блокпост на Київській. З іншого боку розуміємо, що всі ці орки, вся ця техніка підуть проти наших хлопців на сході і на півдні. І там там теж наші хлопці і наша 95-тка, 30-тка, всі інші підрозділи.

Тому давайте триматися разом. І час перемоги ще не близько. Не потрібно розслаблятися. Від того, як ми будемо працювати як ми будемо гуртуватися, як будемо захищати сім‘ї наших військових залежить, коди буде наше свято перемоги», – сказав Сухомлин.

Нагадаємо, мер попередив житомирян про можливий звук вибухів, так треба.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here