Головна vlada У Федерації Роботодавців заявляють про корупцію під час закупівель владою Пакунків малюка

У Федерації Роботодавців заявляють про корупцію під час закупівель владою Пакунків малюка

222
0

Про можливі 100-мільйонні втрати бюджету під час закупівель "пакунків малюка" заявили у Федерації Роботодавців України.

В ФРУ стверджують, що в Міністерстві допустили до торгів тільки три компанії з дев’яти, які пропонують закуповувати бебі-бокси дорожче.

«Вибрані міністерством компанії планують закуповувати «Пакунки малюка» за ціною не нижче 5500-5600 грн за «бокс». А ось учасники, яких Мінсоцполітики рекомендує дискваліфікувати, пропонують вигіднішу вартість – близько 4500 грн. Так, дискваліфікація створить можливість завищити вартість «Пакунків» і отримати неправомірну вигоду. Що призведе до втрат бюджету і розкрадання понад 100 млн грн.» – стверджує член президії ФРУ Олександр Соколовський.

ФРУ вже звернулася до прем’єра Шмигаля із закликом провести аудит закупівель.

«За наявною у ФРУ інформацією, посадові особи Міністерства соціальної політики передали вказівку закупівельній організації – ДП «УСС» – кваліфікувати і допустити до торгів тільки 3 компанії з 9. Більш того, 05.07.2021 Мінсоцполітики надало ДП «УСС» офіційного листа за підписом заступників міністра із зазначенням, які компанії варто кваліфікувати, а які – ні», –е йдеться у зверненні до прем’єра.

Нагадаємо, у минулому 2020-му році закупівля «Пакунків малюка» не відбулась саме у зв’язку з порушеннями процедури та дискваліфікацією ряду учасників, що призвело до відміни торгів Антимонопольним комітетом України. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here