Home Влада У Житомирській області відновлює роботу громадський транспорт – рішення комісії

У Житомирській області відновлює роботу громадський транспорт – рішення комісії

372

Відновити роботу громадського транспорту через "соціальну напругу в області" вирішила обласна комісія з питань ТЕБ та НС. Запрацювати має автобусний та приміський залізничний транспорт.

Про це йдеться у протоколі позачергового засідання від 23 березня:

"Ураховуючи соціальну напругу в області, що виникла у зв’язку із забороною здійснення регулярних пасажирських перевезень, а також необхідністю забезпечення належної та безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури, що здійснюють життєзабезпечення населення області під час карантинних обмежень:

Рекомендувати Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації (Хоменко І.В.), головам райдержадміністрацій, органам місцевого самоврядування відновити функціонування міських, приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, а також приміського залізничного пасажирського сполучення…".

Однак транспортне забезпечення матиме певні обмеження:

на міських автобусних маршрутах кількість пасажирів не має перевищувати 50% місць для сидіння;

на приміських та міжміських автобусних маршрутах – до 100% кількості місць для сидіння передбачених технічною характеристикою транспортного засобу;

перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту.

Обласна комісія ТЕБ та НС також рекомендує органам місцевого самоврядування запропоновано виділити додаткові транспортні одиниці в часи пікових навантажень, що дозволить зменшити скупчення у громадському транспорті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here