Home vlada В ОВА розповіли про обшуки НАБУ

В ОВА розповіли про обшуки НАБУ

647
0

25 квітня у департаменті регіонального розвитку Житомирської ОВА НАБУ провело обшуки.

26 квітня в ОВА пояснили, що обшуки пов’язані з розслідуванням щодо обставин розірвання договору на експлуатаційне утримання доріг області з компанією ПП «Автомагістраль», яка раніше намагалась оскаржити це рішення у судовому порядку.

Про це інформує ОВА:

“13 квітня 2023 року Північно-західний апеляційний господарський суд визнав дії Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА правомірними.

Причиною розірвання договору стала неспроможність компанії ПП «Автомагістраль» виконувати роботи, які під час бойових дій є першочерговими – ремонт доріг, пошкоджених внаслідок ворожих бомбардувань; забезпечення режимів світломаскування на дорогах області відповідно до вимог військового командування; залучення інженерної техніки для ліквідації наслідків обстрілів та зведення оборонних споруд”.

В ОВА зазначають, що в умовах воєнного стану така ситуація була неприпустимою та загрожувала зриву виконання заходів з оборони Житомирської області, тому рішення про розривання договору з ПП «Автомагістраль» було обґрунтованим та правомірним, що підтверджує постанова суду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here