Головна vlada Житомирська ОДА вдруге скасувала 100-мільйонний тендер після рішення Антимонопольного комітету

Житомирська ОДА вдруге скасувала 100-мільйонний тендер після рішення Антимонопольного комітету

88
0

100-мільйонний тендер на ремонт 8 км дороги С061009 Михайлівка – Филинці Житомирська ОДА скасувала вдруге 15 квітня.

Це сталося після рішення Антимонопольного комітету, який зобов’язав департамент регіонального розвитку скасувати попереднє рішення про визнання переможцем тендеру ТОВ "БУДСТАНДАРТ ЛТД" та розглянути пропозицію "Урарту", що була на 6,5 млн грн дешевшою. Відповідно переможцем мали б обрати підрядника з найдешевшою ціновою пропозицією.

Аби не визнавати нову фірму-переможця, в ОДА традиційно вирішують скасувати тендер, який вже забрав 3 місяці часу.

В ОДА зазначають: причина скасування тендеру – "відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі", тобто через знайдені невідповідності в документах.

Нагадаємо, виробничо-комерційна фірма "Урарту" звернулася до прокуратури та НАБУ щодо корупції в дорожніх тендерах, які проводить Житомирська ОДА.

Компанія виграла вже декілька дорожніх тендерів, запропонувавши найнижчу вартість, натомість ОДА їх пропозиції відхиляє, надаючи перевагу фірмам із цінами на 3-6 млн грн дорожчими. "Урарту" вже неодноразово зверталася до Антимонопольного комітету, де їх скарги задовольняли. ОДА в свою чергу, щоб не визнавати компанію переможцем, по декілька разів скасовує тендери та оголошує повторні.

Читайте також: Високі відкати і чому в тендерах обирають найдорожчі пропозиції

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here