Home Волонтерство Ружинські волонтери завезли 8 т. допомоги в м. Лиман

Ружинські волонтери завезли 8 т. допомоги в м. Лиман

485

Незламність – це коли люди продовжують жити на рідній землі, попри заміновані поля і ризик ворожих прильотів. Згуртованість – коли люди багатьох сіл громади збирають допомогу і везуть за тисячу кілометрів, аби підтримати людей, які живуть під обстрілами. Мова – про Ружинську громаду. Тамтешній волонтерський рух охопив більшість сіл і набув злагодженої логістики та механізму. Згуртовані “Громадським активом Ружинщини” люди печуть хліб, роблять “м’які консерви”, переробляють рибу та м’ясо та збирають допомогу і за іншими напрямками. А згодом самі ж і відвозять захисникам на лінію фронту та цивільному населенню з прифронтових зон.

2500 км – саме такою виявилася крайня поїздка ружинських волонтерів. Гуманітарний вантаж завезли у м.Лиман: 2 т картоплі та інших овочів, консервацію, одяг, засоби гігієни. Саме цього не вистачає у місті, яке потерпає від ворожих обстрілів. У військові підрозділи завезли свіжоприготовлені страви, а також понад 100 кг рибних консервів, десятки кілограмів спеціально приготованого сала, домашню випічку та паляниці хліба. І звісно – плетені сітки, які дуже необхідні захисникам.

Волонтерський штаб “Українська команда. Житомирщина” долучився до збору вантажу і передав на Схід продукти, отримані у співпраці з французькою неурядовою організацією #Doc4Ukraine”

Ружинський волонтер і керівник місцевого осередку Волонтерського штабу “Українська команда” Ігор Зозуля розповідає, що такі поїздки здійснюватимуть і надалі, адже бачать наскільки важливою є надана допомога захисникам та місцевим жителям. Під час нинішньої поїздки ружиснькі волонтери передали для підрозділів ЗСУ та жителів міста Лиман 8 т допомоги

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here