Головна Здоров'я 5 етапів правильного догляду за шкірою

5 етапів правильного догляду за шкірою

63
0

Догляд за шкірою тіла й обличчя має бути індивідуальним. Саме такий підхід дає змогу своєчасно усувати проблеми, які постійно змінюються через вік, сезонність тощо. Для жирної, сухої та комбінованої шкіри необхідні різні речовини. Правильний догляд за тілом та обличчям можливий з дерматокосметикою від CeraVe.

Що потрібно шкірі

Мета доглядової косметики — допомогти шкірі самостійно виробляти необхідну кількість певних речовин. Такі засоби зазвичай показують максимум ефективності при правильному харчуванні, повноцінному сні та відсутності стресів.

Засоби також допомагають шкірі відновлювати природний захисний бар’єр, утримувати потрібну кількість вологи та керамідів. Ці жири (ліпіди) знаходяться в дермі, їхній дефіцит призводить до сухості та подразнення. У косметиці CeraVe присутні три головних кераміди для шкіри, які за допомогою технології MVE безперервно поступають до захисного бар’єру та посилюють його.

Всі етапи догляду

Типовий догляд за шкірою складається з п’яти кроків. Алгоритм може доповнюватися іншими етапами в залежності від потреб шкіри. Маски, наприклад, використовують два рази на тиждень, очищення необхідне щодня. Алгоритм вашого ефективного догляду за обличчям:

  1. Очищення — за відсутності цього етапу пори постійно забиваються, можна використовувати гелі, міцелярну воду та емульсії.
  2. Пілінг — частота процедури індивідуальна, залежить від вашої шкіри та її реакції.
  3. Збереження вологи за допомогою сироватки — розчин глибоко проникає у шари шкіри, додає сяяння.
  4. Фіксація результату за допомогою додаткового зволоження — зазвичай на обличчя наносять креми.
  5. Маски — ефект від цього різновиду косметики може бути різний, від уповільнення процесів старіння до живлення шкіри.

Для догляду за шкірою тіла алгоритм схожий. Пілінг можливий за допомогою скрабів. Зволожувати тіло можна кремом або молочком — подібні товари є в лінійках бренду CeraVe. Масляна основа підходить для всіх типів шкіри. Пам’ятайте, що зволоження необхідне всім, особливо шкірі, схильній до жирності.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here