Ігор Гундич та “Українська команда” передали 24 спецліжка для двох лікарень. ВІДЕО

667

Ігор Гундич, голова волонтерського штабу “Українська команда” Житомирщина, разом із волонтерами передали 24 спеціальних медичних ліжок Любарській та Лугинській районним лікарням.

Ці ліжка відрізняються тим, що мають регульовані секції, які дозволяють мобільно змінювати кут нахилу і положення тіла, що особливо важливо для пацієнтів.

“Ми передали 12 ліжок Любарській районній лікарні, а іншу частину передамо до лікарні в Лугинах. 

Ці медичні ліжка ідеально підходять для використання в палатах медичних закладів. Їх головні переваги полягають у простоті, функціональності, міцності, зручності та практичності. Незважаючи на те, що ліжка не є новими, вони знаходяться в прекрасному стані. Їх оптимальна конструкція допомагає пацієнтам почуватися комфортно. 

Дякую нашим нідерландським партнерам – Кору Плугу та його команді за таку важливу допомогу”, – розповів Ігор Гундич, керівник волонтерського штабу«Українська команда» Житомирщина.

Головний лікар Любарської лікарні Ярослав Рудніцький підкреслює, що ці багатофункціональні ліжка є надзвичайно потрібними в медичній установі. Однак через недостатнє фінансування, лікарня не має можливості самостійно закупити достатню кількість таких ліжок. 

Ми дуже задоволені даною допомогою. Ці ліжка багатофункціональні. Ми їх особливо потребуємо, адже фінансування зараз не вистачає, а у нас ліжка застарілі. 

Вони будуть встановлені в реабілітаційному відділенні. Крім того, такі ліжка є зручними для медперсоналу, адже так медикам не доведеться вручну піднімати ліжко пацієнта. Тепер просто натискаєш кнопку – і піднімається необхідна частина ліжка. 

Це зручно і для пацієнта: не треба кликати медперсонал. 

Дуже дякую волонтерському штабу “Українська команда» за таку необхідну допомогу”, – зазначив головний лікар Любарської районної лікарні Ярослав Рудніцький.

За словами Сергія Чорного, керівника Лугинської лікарні, подібну допомогу отримали вперше за багато років. Він наголошує на тому, що такі ліжка є потрібними для його медичного закладу.

“В умовах скрутного фінансового становища медицина фінансується за залишковим принципом. Виникла потреба, тому звернулися до благодійної організації за допомогою. Будемо використовувати їх у відділенні паліативної хірургії, де лежачі хворі. Зараз ми відкрили на період війни реабілітаційне відділення, так що ці ліжка є зручними та необхідними для нас”, – зазначив Сергій Чорний.

Крім ліжок, волонтери передали працівникам лікарні медичні халати та рукавички. 

Нагадуємо, що волонтерський штаб «Українська команда» Житомирщина раніше передав дитячі меблі у школи та дитсадки з метою облаштування класних кімнат та тимчасових укриттів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here