Головна Здоров'я Медзаклад під керівництвом депутатки від «Нашого краю» потрапив до престижного рейтингу

Медзаклад під керівництвом депутатки від «Нашого краю» потрапив до престижного рейтингу

128
0

Романівська лікарня разом з командою посіли четверте місце в рейтингу PUBLIC HEALTH AWARDS на Public Health  2021 ТОП -10 серед медичних закладів вторинки. Таких успіхів медичному закладу вдалось досягти під керівництвом завідувачки і за сумісництвом – депутатки Романівської селищної ради від політичної партії «Наш край» Ірини Серт. 

КНП «Романівська Лікарня» четверта в рейтингу ТОП-10 серед закладів вторинки. Слід зазначити, на відзнаку подались 110 медичних закладів.

Це результат наполегливої роботи керівника, команди конкретного медичного закладу та кожного окремого спеціаліста. Саме вони роблять свою лікарню кращою, про що свідчать вдячні пацієнти.

«Ми почали його змінювати з початку входження в реформу. Саме тоді стало зрозуміло, працювати, як раніше, не можна, потрібен розвиток і навчання. Навчання керівника, всієї команди. Ми вчимося самі і стимулюємо до навчання весь колектив. Наша нагорода – це нагорода всього колективу. Наша нагорода – не привід зупинитися на досягнутому, це привід рухатися вперед, розвиватися. Рухаємось вперед разом, мотивуючи один одного», – зазначила директорка КНП «Романівська Лікарня» Ірина Серт.

«PUBLIC HEALTH AWARDS» — відзнака для активних, прогресивних команд медичних закладів та лідерів у сфері охорони здоров’я, які прагнуть вдосконалення якості медичної допомоги в Україні.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here