Головна Здоров'я Pfizer лише для медичних працівників, а CoronaVac для всіх: якою вакциною можна...

Pfizer лише для медичних працівників, а CoronaVac для всіх: якою вакциною можна щепитися в Житомирі

131
0

З кожним днем збільшується кількість хворих на коронавірус. Все більше житомирян звертаються до амбулаторій та щеплюються від ковіду. Найбільше охочих щепитися третьою дозою вакциною Pfizer. На даний час у Житомирі є лише CoronaVac.

Про це у коментарі Першому житомирському розповіла заступниця міського голови Марія Місюрова.

CoronaVac й Pfizer зараз в невеликій кількості є лише для медичних працівників. Також короновак є в повному обсязі і для населення. Очікуємо постачання Pfizer , – розповіла заступниця мера. 

 Журбенко Олена, завідувачка амбулаторії №12 говорить, що Pfizer очікують вже на наступному тижні:

На цю мить є тільки CoronaVac. Ми очікуємо постачання Pfizer на наступному тижні. Кількість вакцинованих за останній місяць не збільшилося, адже багато хто бажає вакцинуватися Pfizer, а його поки немає”.

Старша медсестра амбулаторії №11 Сніжана Данільчук говорить, що більшість охочих  вакцинуватися чекають бустерну дозу Pfizer. 

Зараз є тільки вакцина короновак. Ми очікуємо на Пфайзер та Джонсон, але коли буде, точно не відомо. Взагалі за останній місяць у два рази збільшилася кількість вакцинованих порівняно з попереднім місяцем. Останній раз Пфайзер був на початку вересня. Нового постачання не було три тижні. Ми використали всі залишки, які у нас були. Більшість охочих вакцинуватися чекають третю дозу Пфайзеру”, – акцентувала старша медсестра.

В Україні близько 780 тис. осіб не отримали другу дозу, а близько 13,2 млн – першу бустерну дозу. 

Нагадаємо, що у Житомир повернувся ковід. Можна було вакцинуватися трьома вакцинами. Але 2 вересня у місті був лише короновак.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here