Home Здоров'я Ситуація із COVID-19 в Україні є контрольованою та стабільною – Ляшко

Ситуація із COVID-19 в Україні є контрольованою та стабільною – Ляшко

786
0

Щотижня в Україні фіксується 3,5-4 тис. випадків захворювань на коронавірусну інфекцію і 2 тис. госпіталізацій, ситуація контрольована, – повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«В Україні зараз ситуація контрольована, за тиждень ми маємо 3,5–4 тис. випадків, 2 тис. госпіталізацій. У лікарнях ситуація також стабільна, контрольована – ми відслідковуємо завантаженість, відслідковуємо пацієнтів, які перебувають на кисневій терапії», – сказав міністр.

За його словами, осінньо-зимовий період цьогоріч порівняно з попереднім проходить «більш-менш благополучно».

Водночас Ляшко зазначив, що за попередній тиждень 133 тис. людей захворіли на грип та грипоподібні захворювання, у тому числі ковід, а з жовтня уже більше мільйона громадян перехворіли на гострі респіраторні вірусні інфекції.

Глава МОЗ запевняє, що під час моніторингу ситуації з захворюваністю на респіраторні інфекції нічого аномального не виявлено.

«Бачимо ті штами, до яких ми готувалися, тому поки що ситуація проходить у звичному режимі», – підкреслив він.

Але водночас Ляшко закликав людей, які перебувають у безпечних умовах і має можливість, звернутися до сімейного лікаря та зробити щеплення від ковіду.

Як повідомляв Укрінформ, наразі за даними МОЗ, в Україні є в наявності близько восьми мільйонів доз вакцини трьох типів: однодозова Janssen виробництва Johnson & Johnson, вакцина Комірнаті виробництва Pfizer — дитяча та доросла форми, вакцина CoronaVac китайського виробництва.

Джерело: “Укрінформ”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here