Home Здоров'я У Житомирі 3 жовтня зафіксували найбрудніше повітря в Україні

У Житомирі 3 жовтня зафіксували найбрудніше повітря в Україні

612

У Житомирі зранку 3 жовтня в повітрі відчувався запах смогу. За даними SaveEcoBot, рівень забрудненості повітря в Житомирі був найвищим в Україні.

О 10:00 рівень становив 127, тоді як по інших містах 20-45, у Києві – 96. Індекс якості атмосферного повітря, розрахований за формулою NowCast (US EPA) для головного забрудника повітря – дрібнодисперсного пилу фракції PM2.5.

На карті моніторингу якості повітря зазначається, що в Житомирі вміст монооксиду вуглецю становить 1860,69 мкг/м3.

дуталізується, що вміст у повітрі забруднюючих речовин у межах норми, проте уразливі та чутливі до забруднення категорії населення можуть мати наслідки для стану здоров’я при довготривалому впливі.

Потрібно враховувати спеціальні обмеження, застереження та рекомендації під час планування діяльності, відпочинку або інших активностей на відкритому повітрі. Рекомендується уразливим та чутливим до забруднення категоріям населення зменшити тривалі або важкі фізичні навантаження на відкритому повітрі. При відчутті дискомфорту під час дихання та прояви інших рефлекторних реакцій – потрібно дотримуватися звичайних порад та плану лікування від вашого лікаря. Люди хворі на астму, ХОЗЛ та респіраторі захворювання можуть відчувати посилення звичних симптомів та рефлекторних реакцій.

Важливо сумлінно дотримуватися свого плану терапії хронічних захворювань та прийому ліків, які призначив ваш лікар. Люди із хронічними захворюваннями серцево-судинної системи можуть відчувати додаткові та посилені рефлекторні реакції – підвищене серцебиття, задишка або незвичайна втома. У випадку довготривалого прояву цих реакцій варто звернутися за консультацією до вашого лікаря та сумлінно виконувати його настанови.

Нагадаємо, в ДСНС області інформують про 13 пожеж в екосистемах на 13,8 га за добу 1 жовтня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here