Home Здоров'я У житомирській дитячій лікарні з’явилося обладнання для якісної діагностики та лікування зору

У житомирській дитячій лікарні з’явилося обладнання для якісної діагностики та лікування зору

1146

Новий офтальмологічний апарат доставили до дитячої лікарні ім. Башека в Житомирі. Обладнання дозволить лікарям більш якісно підбирати для дітей окуляри та покращить лікування.

Про це повідомили в мерії.

«Такі апарати використовуються для лікування короткозорості, далекозорості, косини, астигматизму. Дуже багато діагнозів, при яких апаратне лікування дає прекрасні результати. Для роботи нашого кабінету таке обладнання незамінне», – розповіла лікар-офтальмолог Тетяна Парфенюк.

Крім того, кабінет охорони зору отримав бівізіотренер, апарат «Струмочок» для тренування акомодації та кольорові окуляри для лікування.

Також із обладнанням лікарні передали передали лінзи сферичні для корекції далекозорості, міопії.

«Найважливіше у цьому обладнанні — набір офтальмологічних лінз для діагностики та підбору окулярів. У нас спостерігається близько 3500 діток з аномаліями зору, частина з них потребують окулярів. Діти ростуть і окуляри міняються, тому це дуже вадливо для нашої роботи. Із такими наборами якість підбору окулярів і якість лікування покращиться і ми зможемо обслуговувати більшу кількість діток», – зазначила завідувачка офтальмологічного відділення лікарні Раїса Левченко.

Обладнання придбане Фондом громади Житомира за рахунок грантових коштів від Національної мережі розвитку локальної філантропії у рамках проєкту MedAid.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here