У Житомирській області існує гостра необхідність у донорах крові

904
0

На сьогоднішній день у Житомирській області, як і по всій території України залишається високою необхідність у донорах крові. Важливість донорства у тому, що потреба в компонентах крові існує як у пацієнтів із важкими захворюваннями, так і у поранених бійців Збройних Сил України, які боронять нашу державу на російського агресора.

В.О. директора “Житомирського обласного центру крові” Алла Островська розповіла, що нині особливо необіхдними є 4 та 2 групи крові різних резусів, проте нестача існує у всіх категоріях:

“На сьогодні у нас є гостра потреба, взагалі, в донорах крові: всіх груп – і резус позитивний, і негативний. Але особлива потреба, станом на сьогоднішню дату, це перша позитвна група, друга позитивна, четверта позитивна. Із негативних – це друга та четверта.

На жаль, активність у січні значно знизилась, і ми не бачимо в центрі крові жителів міста Житомира. Надзвичайно низька активність населення”.

Також, лікарка зазначила, що нормою щоденного відвідування центру крові є 50 осіб, однак наразі такої кількості потенційних донорів не спостерігається.

Тож, кореспонднент Першого Житомирського вирішив самостійно долучитись до такої соціально важливої ініціативи як донорство, та на власному прикладі показати, що у такій процедурі немає нічого складного та страшного. Долучитись до неї може кожен, хто не має протипоказань здоров’я.

У нашому відеоматеріалі ми поетапно розповіли та показали, як відбувається процедура здачі крові. Загалом, час, який затрачається для цього, складає не більше 40 хвилин. Однак, витративши їх, ви потенційно можете врятувати людське життя.

Підписуйтесь на «Перший Житомирський» у соцмережах:
Telegram
Facebook
Instagram
YouTube
TikTok

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here