Головна Здоров'я У Житомирській області працюватиме мобільний пункт щеплень проти COVID, кору та дифтерії

У Житомирській області працюватиме мобільний пункт щеплень проти COVID, кору та дифтерії

131
0

Автобус для організації щеплень у різних населених пунктах області отримав Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб у рамках підтримки ВООЗ та Євросоюзу.

Вже невдовзі мобільні бригади розпочнуть роботу та проводитимуть вакцинацію проти COVID, кору та дифтерії.

“Завдяки цьому транспорту робота мобільних бригад у справі вакцинації населення отримає нову якість – підвищиться рівень охоплення  щепленнями  населення в найвіддаленіших куточках Житомирської області.

Вже незабаром автобус з командою фахівців почне здійснювати виїзди у об’єднані територіальні громади Житомирщини. Вакцинуватимуть населення від інфекційних захворювань, зокрема COVID-19, кору та дифтерії. Насамперед орієнтуватимуться на вимушено переміщених осіб, вразливі групи населення, людей похилого віку та з хронічними захворюваннями”, – повідомили в Обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Бригади виїжджатимуть у населені пункти за графіком. Пріоритетно вакцинуватимуть усіх охочих проти COVID-19. При потребі надають додаткові медичні послуги: вимірювання тиску, тестування на ВІЛ та гепатити, надання консультацій тощо.

Загалом представництво ВООЗ в Україні за підтримки Європейського Союзу передало Міністерству охорони здоров’я України 59 для зміцнення масштабної вакцинації по всій країні під час війни. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here