Home Здоров'я В Україні почали працювати 312 бригад для щеплень дітей проти кору

В Україні почали працювати 312 бригад для щеплень дітей проти кору

731

312 бригад для щеплень проти кору сформовані та почали працювати в областях. Щеплення проти кору проводять у всіх областях країни. Вакцинувати дитину та перевірити вакцинальний статус можна у сімейного лікаря. Інформацію щодо роботи мобільних бригад з вакцинації у конкретному населеному пункті можна дізнатись у центрах контролю та профілактики хвороб та департаментах охорони здоровʼя в областях. 

Про це інформує МОЗ.

«У частини дітей без імунного захисту кір має важкий перебіг та викликає ускладнення. Щоб досягти колективного імунітету та щоб кожна дитина отримала індивідуальний захист напередодні нового навчального року запущена вакцинальна кампанія проти кору. В областях крім пунктів щеплень та вакцинації у сімейного лікаря працюють мобільні пункти вакцинації. Для внутрішньо переміщених осіб, які не мали змоги вчасно вакцинувати дитину та пропустили щеплення, у регіонах додатково сформовані мобільні вакцинальні бригади. Наразі їх 312, тому зараз батькам варто подбати про імунітет дітей та наздогнати щеплення у будь-який зручний спосіб», — зазначив заступник міністра, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Вакцина КПК — це складна вакцина, вона захищає одразу від трьох інфекцій —  кір, паротит, краснуха. Тому вакцинація саме двома дозами буде формувати повноцінний імунітет проти саме цих трьох типів інфекційних захворювань.

Понад 260 тисяч дітей потребують надолужити щеплення проти кору в ході вакцинальної кампанії. Це діти віком від 2 до 16 років. Одна дитина, яка захворіла на кір, може інфікувати 7-9 дітей, які не мають імунітету.

Нагадаємо, на Житомирщині доставляють у райони вакцину проти кору.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here