Головна Гроші Вакцини проти грипу: де знайти і скільки коштують у Житомирі

Вакцини проти грипу: де знайти і скільки коштують у Житомирі

522
0

Із жовтня в Україні розпочинається сезон захворювань. Саме в осінній період люди вакцинуються проти грипу. Найчастіше це французька вакцина “Ваксигрип Тетра” та корейська “ДжіСі Флю”.

Перший житомирський перевірив, чи є в наявності в аптеках міста вакцини та скільки коштуватиме щеплення.

Ціни в аптеках

В аптеках міста вакцини вже є. Їх ціни становлять 370-500 грн.

В аптеках вакцина “Джісі Флю” корейського виробника коштує від 377 грн (доза) та від 3750 грн за упаковку, у більшості випадків – за передзамовленням.

Французька “Ваксігрип Тетра” коштує від 430 грн до 498 грн. Вона наявна в аптеках. Фармацевти радять спочатку призначити дату і час вакцинації у сімейного лікаря, а потім купувати вакцину. 

Ціни у приватних медзакладах

У медичному центрі “Відновлення” наразі є тільки вакцина “ДжіСі Флю”. Вартість щеплення становить 565 грн.

Французька “Ваксигрип Тетра” є в медичному центрі “Оксфорд Медикал Житомир” коштує 500 грн

Наразі вакцину можна зробити лише у сімейного лікаря або після огляду лікарів.

Що відомо:

  • За інформацією МОЗ, вакцину “Ваксигрип Тетра” можна застосовувати для щеплення дітей віком від трьох років, а “Джісі Флю” — від шести місяців.
  • Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарю щеплень, тому вакцину можуть закуповувати за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадян.
  • МОЗ передусім рекомендує щеплення медпрацівникам, учителям, дітям віком до п’яти років, вагітним, літнім людям віком від 60 років, пацієнтам із хронічними захворюваннями та усім, хто працює в місцях скупчення людей.

Як ми повідомляли раніше, “вартість” грипу коштує хворому від 400 до 2800 грн залежно від тяжкості, а вакцина – 300-500 грн.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here