Головна Здоров'я Вакцини є, але охочих мало: як зараз щеплюють від ковід у Житомирі

Вакцини є, але охочих мало: як зараз щеплюють від ковід у Житомирі

705
0

За останні місяці все менше житомирян звертаються до амбулаторій та щеплюються від ковіду. Вдень в амбулаторіях буває до 10 людей.  Всі вакцини у житомирських амбулаторіях є, але охочих дуже мало.  Загалом, у Житомирській області від коронавірусу щепили 10 331 людину, з яких 3900 – медичні працівники.

У ДУ”Житомирському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України” повідомили, що вакцинація суттєво знизилася. Восени 2021 року в області щодня вакцинували близько 3000 людей, а нині близько 300. Тобто можна сказати, що темпи вакцинації знизилися у 10 разів.

У амбулаторії №12, що на вулиці Старочуднівській пояснили, що у них за останні місяці значно зменшилося охочих щепитися. 

Зараз кількість вакцинованих дуже зменшилося. Вдень приходять  до 10 людей, а бувають дні, коли взагалі нема людей на щеплення. До війни вдень приходило по 100 чи 200 осіб. Після війни стало менше щеплюватися від ковіду. Приходять, як і на  вакцину  Пфайзером, так і короноваком”,  –  розповіла старша медична сестра Наталія Волкова.  

Старша медсестра амбулаторії №11 Сніжана Данічук говорить, що зараз вакцинуються лише планово. Черг, як раніше вже немає.

У нас вакцинація  від ковіду триває.  Ми кожного дня планово щеплюємо людей від коронавірусу. Щодня приходить по 3-4 людини. Зараз, житомирян приходить не так багато, як хотілося б, але вони є. У нас наявні всі три вакцини: CoronaVac, Pfizer, Janssen”, – розповіла старша медсестра.

Нагадаємо, що у Житомир повернувся ковід. Вже можна вакцинуватися трьома вакцинами.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here