Home Здоров'я Житомирську область можуть закрити на карантин через спалах COVID-19

Житомирську область можуть закрити на карантин через спалах COVID-19

611
0
И. о. генерального директора Центра общественного здоровья Украины Игорь Кузин во время брифинга на тему: «Объявление ВОЗ о чрезвычайной ситуации международного значения распространения нового коронавируса в мире» в Киеве, 31 января 2020 г. Фото Брессонова Ани / УНИАН

У Житомирській, Тернопільській та Чернівецькій областях, унаслідок зростання захворюваності COVID-19 можуть ввести карантинні обмеження. Про це в ефірі телемарафону “Єдині Новини” заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

“У трьох областях України перевищено епідемічний поріг. Це Тернопільська, Житомирська і Чернівецька області. Там уже показники вищі, аніж стандартні до цього періоду. Тобто ці регіони уже можуть вводити певні протиепідемічні заходи”, – говорить Кузін.

Також лікар зазначив, що загалом, з початку епідемічного сезону більше мільйона українців перехворіло на грип та коронавірусні інфекції. До того ж, щотижнево госпіталізується більше 4000 пацієнтів. Також він додає, що захворюваність на COVID за останній тиждень зросла на 20%, зустрічаються і летальні випадки.

Previous articleНародний депутат Сергій Кузьміних спільно з лікарями піклується про здоров’я жителів Житомирщини ®
Next articleМаленькі кулінари на захисті: діти та вихователі з дитсадочків Житомира приготували та передали понад 2500 вареників для воїнів

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here