Home Благодійність «Друкую 24/7», – житомирянин збирає 50 тисяч на матеріали для друку хвостовиків...

«Друкую 24/7», – житомирянин збирає 50 тисяч на матеріали для друку хвостовиків військовим (ФОТО)

118

Днями житомирянин Володимир запустив збір коштів на придбання матеріалів (пластику) для виготовлення на 3-D принтері хвостовиків (надруковані деталі для скидів, щоб «нести ворогам бавовну»), які військовослужбовці використовують на фронті.

Мета волонтера – зібрати 50 тисяч гривень. Розповідає, до цього намагався закривати усі потреби власними силами, допомагали друзі, але нині має великий запит від бійців 81 бригади, тож з допомогою усіх небайдужих хоче оперативно закрити його.

«Мабуть, як і всі українці, у такий важкий для країни період я підтримую наших військових донатами, неодноразово збирали необхідну допомогу, плели маскувальні сітки, – ділиться Володимир. – У мене є друг – одногрупник, який з 2014 року служить на контракті у лавах ЗСУ, а зараз боронить країну на сході. З ним постійно тримаю зв’язок, завжди запитую, яка потрібна допомога і ось від нього надійшов запит саме на друк таких «деталей». Ми уже друкували і відправляли декілька ящиків «деталей», але це ж розхідний матеріал. Власного 3-D принтера не маю, але знайомі допомогли із обладнанням, тож наразі друкуємо на двох принтерах. Працюю не сам, допомагають друзі. Друкую 24/7, тож пластику іде дуже багато і самотужки закупити таку кількість за один раз не реально, а наблизити нас до перемоги дуже хочеться, тому вирішив оголосити збір коштів на придбання пластику. Важливий момент – абсолютно вся зібрана сума, тобто донати, підуть виключно на пластик, оплату за доставку та всі супроводжуючі витрати я беру на себе».

Володимир зізнається, що конкретні часові рамки для збору не ставить, але чим швидше, тим краще, бо це суттєво прискорить відправку наступної партії допомоги бійцям для виконання завдань.

Волонтер буде вдячний за будь-який грошовий переказ або, за можливості, принаймні поширення інформації про збір та потреби захисників.

«З однієї бабіни пластику можна надрукувати 15 готових виробів. Собівартість одного – 35 грн. За раз виготовляємо 8 штук і на це іде орієнтовно 12 годин, – ділиться розрахунками житомирянин. – Не зважаючи на те, яку суму зберемо разом цього разу, ми всеодно будемо намагатися друкувати до того часу, доки про це проситимуть військові, тобто буде потреба. Щоправда, якщо працювати лише власними силами, то це займе значно більше часу».

Реквізити збору коштів на матеріали на друк деталей для 81-ої ОАеМБр:

Посилання на банку – https://send.monobank.ua/jar/mdVTxg4qL

Номер картки банки – 5375 4112 1931 1995.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here