Акція “Тиждень донорства крові” у Житомирі

60

У Житомирі 24 червня розпочалася акція “Тиждень донації”. Впродовж п’яти днів з 9 до 12 години охочі зможуть здати кров в обласному центрі крові. Із собою слід мати паспорт чи водійські права, які можуть бути і в «Дії». Якщо вам більше 18 років, важите понад 52 кілограми і не маєте медичних протипоказань, то після загального аналізу крові відразу зможете стати донором та ще й стати учасниками розіграшу. Про це журналістці Першого Житомирського розповів співорганізатор акції “Тиждень донації”, Назар Мудрий.

“Виникла ідея, про те, що можна зробити такий тиждень донації. В рамках якого, залучити не байдужих житомирян до здачі крові. Адже ми зараз бачимо гостру необхідність допомоги як і військовим так і цивільним.” , – розповідає Назар

Основний вік 25-30 років, Назар розповідає, що вони розраховували більше на молодь, але виявилося спрацювала свідомість та відповідальність не тільки містян але й приїжджих.

“Основний вік учасників здебільшого це 25-30 років. Ми розраховували більше, що це буде навпаки молодь, наприклад 18-22, десь такий проміжок. Я гадаю тут більше спрацювала свідомість людей, ніж подарунки” , – додає Назар Мудрий, співорганізатор акції.

Бердичівлянка Олена, здає кров вже 35 раз. Вона розповідає, що ніщо так не мотивує як знаючи, що моя кров може спати комусь життя.

“Здаємо ми кожних два місяці, сьогодні у мене день народження, вирішила зробити собі подарунок та здати кров. 34 донатів крові ми вже здали…”, – каже Олена

Також до акції долучився і Артур, який від початку повномасштабного вторгнення вже не вперше здає кров. Чоловік розповідає, що сьогодні вирішив здати тромбоцити.

“Я на протязі війни здаю вже 15 раз, тому це просто був привід, щоб здати ще раз кров. Я буду здавати не кров, а тромбоцити…”, – розповідає Артур, учасник акції “Тиждень донації”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here