Мешканцю Коростеня доведеться відшкодувати 1,1 млн грн за забруднення довкілля

593
0

У результаті позову, поданого Коростенською окружною прокуратурою в інтересах Ушомирської сільської ради місцевий мешканець був зобов’язаний відшкодувати шкоду довкіллю у розмірі 1,1 млн грн. Прокурори переконали суд у тому, що його дії порушили Закон України “Про охорону земель”. Про це повідомляє Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Він у домоволодінні, що у с. Купище Ушомирської територіальної громади, у 2021 році складував металеві та пластикові ємкості з-під відходів хімічних речовин. Очищаючи ємності, чоловік зливав рештки шкідливих речовин поза домоволодінням, на землю комунальної власності. Унаслідок цього хімічними речовинами було забруднено ділянку землі площею 0,8 га. Зокрема, у ґрунті та ґрунтових водах виявлено понаднормове накопичення важких металів, які призводять до незворотних змін.

Екологічна служба розрахувала, що сумарний збиток для довкілля становить 1,1 млн грн. Окружна прокуратура подала позов до суду для компенсації завданої шкоди, який був у повному обсязі задоволений.

Previous articleУ Житомирі родинам загиблих прикордонників вручили державні нагороди
Next articleПоліція розслідує обставини пожежі на якій загинуло троє дітей

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here