Home Війна У Житомирі родинам загиблих прикордонників вручили державні нагороди

У Житомирі родинам загиблих прикордонників вручили державні нагороди

239
0

У Житомирі, відбулося вручення державних нагород родинам полеглих захисників.У відповідності до Указу Президента України, за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України старшого сержанта Тімура Кіптенка та сержанта Івана Щигеля нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).Нагороди сім’ям полеглих захисників вручив начальник 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців полковник Антон Квятковський. Про це повідомляє прес-служба 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців державної прикордонної служби України

Тімур Васильович Кіптенко, службовець Житомирського прикордонного загону, виявив мужність та самовідданість у захисті державного суверенітету. Під час оборони лінії проти ворожих сил на Луганщині, він вступив у нерівний бій, не допустивши прориву ворога, пожертвувавши власним життям.

Іван Вікторович Щигель, призваний по мобілізації, брав участь у захисті України в найважчих боях. Його рішучість та професіоналізм в координації дій під час обстрілів відверто проявили справжній героїзм воїна.

Щирі співчуття рідним та близьким Героїв. Нехай вічна слава супроводжує їх у пам’яті народу.

Підписуйтесь на «Перший Житомирський» у соцмережах:
Telegram
Facebook
Instagram
YouTube

Previous articleЖитель Бердичева намагався відкупитися від відповідальності перед поліцією
Next articleМешканцю Коростеня доведеться відшкодувати 1,1 млн грн за забруднення довкілля

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here