Головна Гроші Аграрії Житомирщини планують посіяти більше ярої пшениці

Аграрії Житомирщини планують посіяти більше ярої пшениці

140
0
Цьогоріч на Житомирщині збираються збільшити кількість площ під посів ярої пшениці. Пов’язано це, насамперед, із забезпеченням продовольчої безпеки області, зазначають в Головному управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації, передає Житомирська хвиля.
 
Заступник начальника управління Олександр Воєвода відзначає, що збільшення прогнозується на рівні 70 тисяч гектарів. Аби досягти високих показників, обласна влада збирається не лише активізувати роботу в районах, а й залучити інвесторів:
 
"Це питання знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації. Розглядати його планують за круглим столом з інвесторами, що працюють в нашій області. Також ми опрацьовуємо це питання з районами. Уже чотири райони відгукнулися і нормально опрацювали це питання. Це Бердичівський, Любарський, Попільнянський та Ружинський. Там до прогнозованих площ вже опрацьовано в межах 10% від доведених завдань".
 
Минулоріч валовий збір зерна і кукурудзи сягнув майже 900 тисяч тон, що склало 59% від загального збору зернових.
 
 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here