Home Місто Катастрофа Costa Concordia: кількість загиблих зросла

Катастрофа Costa Concordia: кількість загиблих зросла

146
Рятувальники, що працюють на місці аварії круїзного теплохода "Коста Конкордія", виявили тіло ще однієї людини. Таким чином, кількість жертв катастрофи зросла до шести, пише ТСН.ua. 
 
Тіло пасажира було знайдено в незатопленому приміщенні на одній з нижніх палуб лайнера. На загиблому був рятувальний жилет. Про те, чи встановлена ??особа загиблого, не повідомляється. До теперішнього моменту пізнані п’ятеро з шести загиблих. 
 
Як відомо, круїзний лайнер "Коста Конкордія", на борту якого знаходилися більше 4200 осіб, затонув в ніч на 14 січня. Більшість з пасажирів і членів команди вдалося врятувати. 
 
Наразі 16 людей вважаються зниклими без вісті, близько 60 осіб отримали поранення. Причина аварії поки залишається невідомою. Капітан судна, Франческо Скеттіно, стверджував, що "Коста Конкордія" натрапила на скелі, не позначені на карті. 
 
Натомість представники судновласника, компанії Costa Crociere, заявляли, що від заданого курсу лайнер не відхилявся. 
 
Між тим, 15 січня ЗМІ з посиланням на компанію повідомили, що до аварії і жертв привели помилкові дії капітана судна. Зокрема в Costa Crociere заявили, що "Коста Конкордія" рухалася надто близько до берега. Крім того, капітан порушив передбачені правила поведінки в надзвичайній ситуації. 
 
Після прибуття на берег Франческо Скеттіно був заарештований за підозрою в ненавмисному вбивстві. Капітана також звинувачують в тому, що він покинув потопаюче судно до закінчення евакуації пасажирів. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here