Головна Гроші Актуальні прогнози курсів валют: долар та євро

Актуальні прогнози курсів валют: долар та євро

180
0

Курс долара та євро – це одна з найбільш обговорюваних тем як в Україні, так і на території інших країн. Останнім часом долар став дорожчим щодо більшості валют світу і це призвело до підвищення цін на багато груп товарів. У той же час курс євро знижується по відношенню до американської валюти, і ринки очікують, що скоро будуть опубліковані дані про те, як відбувається інфляція в єврозоні.

Що буде з курсом долара та євро

Незабаром очікується посилення грошово-кредитної політики ФРС в умовах досить високої інфляції. А це означає, що долар суттєво зміцниться на тлі решти валют. Споживчі ціни на деякі товари досягли максимуму за останні десятки років. Очікується, що незабаром буде оголошено про продаж держоблігацій банку Англії для того, щоб впоратися з рекордною інфляцією. Раніше вже повідомлялося, що це відбудеться 6 жовтня, але потім продаж держпаперів було перенесено на останні дні місяця.

Минулого тижня було оголошено про масштабні бюджетні стимули, і це призвело до того, що британський ЦБ почав скуповувати цінні папери. Очікування значного зростання боргового навантаження на уряд призвели до серйозного падіння ринку облігацій.

Курс євро вже знизився до долара на 0,17% і на думку аналітиків найближчими днями падіння продовжуватиметься. Відомості про актуальні курси валют на сьогоднішній день можна переглянути на сайті https://meta.ua/finance/kurs/ та на аналогічних сервісах, де інфрмація оновлюється в режимі реального часу.

Що впливає на коливання курсу долара та євро

Зміна курсів іноземних валют залежить не лише від політичних та зовнішньоекономічних факторів. На них позначаються:

  • серйозні фундаментальні події;
  • зміна цін на нафту та енергоносії;
  • темпи зростання імпорту та експорту;
  • розвиток світової економіки;
  • розподіл капіталу серед інвесторів

На ринку точаться суперечки про те, як зміняться ставки під час наступного засідання ФРС і чи вдасться Євросоюзу уникнути енергетичної кризи в найближчі кілька місяців. Ці події можуть вплинути на пару євро/долар.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here