Home Гроші Антимонопольний комітет оштрафував підприємців на півтора мільйона гривень

Антимонопольний комітет оштрафував підприємців на півтора мільйона гривень

78
0
Впродовж цього року Житомирське обласне відділення Антимонопольного комітету наклало штрафів на півтора мільйона гривень. Вчора відділення підбило підсумки своєї роботи за 9 місяців поточного року.
 
«У структурі суттєвих порушень законодавства найбільш поширеними залишаються антиконкурентні дії суб’єктів господарювання, зловживання монопольним становищем та антиконкурентні дії органів місцевого самоврядування. Це складає понад 78% від загальної кількості порушень», – повідомив голова Житомирського обласного територіального відділення АМКУ Олександр Безсмертний.
 
Так відділенням комітету було припинено зловживання монопольним становищем на ринках постачання електричної енергії, на ринках автостанційних послуг, утримання будинків і споруд прибудинкових територій, на ринках підготовки документів землеустрою, послуг, пов’язаних з перебуванням автотранспортних засобів суб’єктів господарювання зовнішньоекономічної діяльності в постійних зонах митного контролю, послуг з проведення медичних оглядів та інші.
 
За цей період припинено 90 порушень законодавства про захист економічної конкуренції, що на 58 % більше минулорічних показників. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here