Головна Гроші Автосалони зобов’язали доносити на клієнтів

Автосалони зобов\’язали доносити на клієнтів

79
0
Київська прокуратура минулого тижня почала вимагати у автосалонів надання документів з аналізом продажу для Держфінмоніторингу. Про це розповів директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, пише Gazeta.ua.
 
"Вони посилаються на закон "Про запобігання та протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Тепер автосалони, що продають машини, дорожчі за 150 тисяч гривень, мають стати на облік як суб’єкти фінансового моніторингу та проводити ідентифікацію клієнтів і походження їхніх грошей на покупку. Таким чином держава ніби то контролюватиме тіньові доходи громадян", – сказав він.
 
Заходи Держфінмоніторингу є недоцільними, вважають у Всеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів і дилерів.
 
"Автосалон – це не продавець трусів на базарі, який кладе одразу собі готівку в кишеню. Тут все інакше. Покупець автосалону перераховує кошти або платить готівкою у відділення банку, а не продавцеві. Звідти вже гроші йдуть у автосалон, який направляє їх на завод-виробник. А Держфінмоніторинг пішов би краще на авторинок, де багато неоподаткованої готівки, де відбуваються незрозумілі грошові операції. Бо звернення до автосалонів – це те саме, що шукати наркотики у жіночому монастирі й обходити гетто у якомусь злочинному районі. Тому не зрозуміло, чому так діють у Держфінмоніторингу – вони хочуть навести лад у державі чи просто отримувати хабарі з автосалонів", – наголосив Назаренко.
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here