Home Місто Міліціонер врятував пенсіонерку від замерзання

Міліціонер врятував пенсіонерку від замерзання

142
В одному з сіл Овруцького району 2 лютого дільничний інспектор міліції разом з головою сільської ради у будинку 75-річної бабусі застали невтішну картину. Нетоплену розвалену піч, замерзлу воду у відрі та саму господарку у безпорадному стані. Жінка, рятуючись від холоду, замоталась у численні ганчір’я та спала на холодній печі. Хто зна, чи прокинулась би від зимового сну, якби до її оселі не зайшли дільничний Андрій Барановський та голова сільради Анатолій Демчук, розповіла Алла Ващенко СЗГ УМВС України в Житомирській області.
 
Чоловіки надали жінці першу допомогу та запропонували доставити до лікарні, оскільки та потребувала серйозного медичного огляду та діагностування. На даний час бабуся знаходиться у центральній районній лікарні, допоки вирішується питання її подальшої долі – за її згодою, можливе поміщення до будинку для літніх людей.
 
Цього ж дня у самому Овручі працівники міліції врятували від замерзання просто на вулиці 40-річного жителя району. Чоловік, очевидно, не розрахував власні сили й хильнув зайвого. Міліціонери, проїжджаючи у місті, помітили чоловіка, який лежав на снігу. Переконавшись, що той живий, привели його до тями та з’ясували, що він є жителем одного з навколишніх сіл, однак заснув під дією алкоголю на зупинці. 
 
Як розповів дільничний інспектор міліції Микола Башинський, чоловікові надали першу медичну допомогу та викликали швидку, яка й доставила його до лікарні. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here