Головна Гроші Безкоштовне харчування для пільгових категорій: нові ціни для бюджету Житомира

Безкоштовне харчування для пільгових категорій: нові ціни для бюджету Житомира

406
0

У Житомирі вартість харчування для малозахищених категорій населення – зміниться. Це пов’язано зі збільшенням вартості продуктів харчування, зазначили під час позачергового засідання виконавчого комітету сьогодні, 25 січня. 

Раніше вартість гарячих обідів була 43 грн, нова ціна – 50 грн. Вартість святкових обідів – 80 грн, нова ціна – 100 грн. 

«Це зумовлено тим, що за цей час змінилися ціни на продукти харчування і ми хочемо забезпечити наші малозахищені категорії якісним харчуванням. Це мають бути повноцінні гарячі обіди з повним набором страв, якісно приготовлені…», – пояснює директорка департаменту соціальної політики Вікторія Краснопір.

Мова йде про забезпечення харчуванням тих, хто не має коштів на їжу та продукти, а також фізично не має можливості готувати. 

Після затвердження вартості гарячих обідів буде проведено відповідну закупівлю надавачем цих послуг – Територіальним центром соціального обслуговування та визначено переможця. З ним буде укладено договір і впродовж року мешканці міста, які належать до найбільш незахищених категорій, будуть отримувати гаряче харчування.

Нижче перелік святкових днів, коли можна отримати безкоштовне харчування.

Нагадаємо, у Житомирі дітям з цукровим діабетом безкоштовно робитимуть аналіз на глікований гемоглобін.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here