Home Гроші Чому каталоги досі популярні: відповідає Родинний Клуб

Чому каталоги досі популярні: відповідає Родинний Клуб

220

Щодня українці отримують поштою тисячі листів, серед яких часто трапляються каталоги, через які можна замовити певний товар. У більшості одразу ж виникає питання: «А хто купує ці всі товари і невже вони і справді такі популярні?». Сьогодні ми постараємося відповісти на ці запитання і залучимо до цього експертів Родинного Клубу.

Ритм життя сучасного українця такий шалений, що бродити годинами по магазинах, аби купити все необхідне просто немає часу. А оскільки інтернет-технології все глибше проникають в наше повсякденне життя, більшість магазинів переходить на онлайн-продажі. Це дуже зручно для молоді, або для жителів великих міст. Але що ж робити людям літнього віку та жителям далеких сіл та містечок, у яких нема ні інтернету, ні мобільного зв’язку? Саме для них і працюють такі компанії, як Родинний Клуб, основною місією якої є забезпечити українців товарами широкого вжитку, незалежно від місця їх проживання.

З питанням «хто купує» розібралися. Тепер з’ясуймо причини популярності каталогів:

– Широкий асортимент. Якщо ви живете у великому місті, то з проблемою маленького вибору ви стикаєтеся вкрай рідко. Але що робити людям, які живуть у містах чи селах, де всього один магазин на 5 поличок і асортимент не змінюється роками? Саме тому вони купують через каталоги, бо так вони можуть спробувати товари, які не знайдуть у магазині.

– Доставка поштою. Як і листи, всі товари з каталогів доставляються в будь-яку точку України поштою або кур’єром. Це особливо зручно, для людей похилого віку, які не товаришують з інтернетом, або за станом здоров’я не мають змоги навідатися до магазину.

– Можливість отримати приємний бонус. Дехто купує через каталоги тільки тому, що бажає брати участь у щомісячних розіграшах грошових призів. Виграти можна доволі солідні суми, умова проста – бути клієнтом компанії і купувати у неї товари.

Але в Родинному Клубі наголошують, що не варто забувати про обережність. Адже, як і в будь-якій іншій сфері, тут теж зустрічаються аферисти. Аби не натрапити на них слід запам’ятати декілька простих правил:

– Якщо маєте можливість, то знайдіть офіційний сайт компанії, у якої вирішили придбати товари чи взяти участь у розіграші. Оцініть його наповнення, наскільки часто оновлюється інформація. Якщо сайт має не більше 2 сторінок, заповнених нашвидкуруч, то не варто витрачати свій час на таку компанію, адже це може бути банальний обман.

– Ретельно перечитайте права та обов’язки покупця і продавця. Адже іноді, з власної неуважності, люди пропускають важливі деталі.Сподіваємося, цією статтею ми розвіяли міф про те, що дистанційна торгівля через каталоги – це пережиток минулого. Тепер ви знаєте, як без інтернету можна купувати необхідні товари, навіть не встаючи з дивану.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here