Home Місто У Житомирі третій рік триває реконструкція тротуарів в центрі міста

У Житомирі третій рік триває реконструкція тротуарів в центрі міста

122

Усі тротуари, які розташовані на центральних вулицях міста продовжують перевтілюватися. По вулиці Київська починаючи від площі Соборна та до вулиці Небесної сотні вже поклали 4864 м.кв. плитки.

Як повідомляють на сайті міськради, наразі там йде роботи по усуненню недоліків, які були зробленні за минулі роки.Також роботи триває по вулиці Велика Бердичівська. Цього року  1853,4 м.кв. плитки було укладено починаючи від площа Соборна до Старий Бульвар.

Наразі робочі працюють біля зупинки міського транспорту, яка розташована неподалік будівлі управління освіти Житомирської міської ради.

« Цього року плитку не поклали по вулиці Театральне, точніше від Київської до Великої Бердичівської. Там планується реконструкція двох скверів, тому ми були вимушені призупинити роботи. Загалом на цей рік останні ремонтні робити будуть проводитися біля пам’ятника Пушкіну на Старому Бульварі»  – розповів начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.

Загалом за три роки по вулиці Київська поклали  – 13 211 м² тротуарної плитки, а по вулиці Велика Бердичівська  –  8 879,9 м².

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here