Home Гроші Хабар у 140 тис. грн: затримали директора Бердичівської лікарні

Хабар у 140 тис. грн: затримали директора Бердичівської лікарні

557
0

Хабар у 140 тис. грн вимагав директор Бердичівської лікарні на Житомирщині. Відкат у сумі 20% віж вартості медобладнання посадовець вимагав у постачальника, з яким уклали угоду про закупівлю.

Медика затримали на гарячому під час одержання ним другої частини траншу – 80 тис. грн.

Про це повідомляє поліція області:

“Користуючись службовим становищем, посадовець попередньо домовився з  підприємцем про те, щоб той взяв участь у тендері на закупівлю обладнання. Йшлося про стерилізатор вартістю 560 000 гривень, однак він мав зазначити меншу ціну – 470 000 гривень. Проте угода не відбулася, натомість директор лікарні запропонував підприємцю укласти прямий договір”. 

У поліції розповіли детальніше про прямі договори.

“У зв’язку з тим, що тендер не відбувся, за умовами законодавства укладається прямий договір із постачальником на відповідне обладнання.

За сприяння і неперешкоджання в укладенні цього договору посадовець вимагав від підприємця надання грошової винагороди у розмірі 20% від суми договору”, – розповів Віталій Рудь, заступник начальника відділу розслідування ГУНП в Житомирській області.

Перший транш відкату – 60 тис. грн – посадовець отримав 15 червня. Під час передачі другого його затримали.

Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here