Home Кримінал “Коли зайдуть росіяни, зустрічайте їх”: на Житомирщині депутат ОПЗЖ в селищній раді...

“Коли зайдуть росіяни, зустрічайте їх”: на Житомирщині депутат ОПЗЖ в селищній раді агітував за росію

296
0

Депутат у селищній раді закликав односельчан зустрічати росіян та не чинити їм опір. Він вважав, що росія наведе порядок в його селі, а він буде там “правити”. Наразі, діяльність горе-депутата розслідує СБУ.

Про це інформує Житомирська обласна прокуратура:

“Колабораційну діяльність інкримінують депутату однієї з селищних рад Житомирського району, свого часу обраного до органу місцевого самоврядування від забороненої в Україні (червень 2022 року) політичної партії. Будучи членом депутатської комісії з питань прав людини, правопорядку й законності, він сам порушив законодавство щодо національної безпеки України“.

У прокуратурі зазначають, що у березні цього року, попри тривале збройне вторгнення рф на територію нашої держави, закликав сельчан підтримати дії і рішення країни-агресора. 

Агітував за путіна чоловік прямо у приміщенні селищної ради. Він стерджував  що «військова операція рф проводиться з метою наведення порядку в Україні». Також  горе-депутат давав «настанови» своїм виборцям: «коли зайдуть росіяни, зустрічайте їх та не здійснюйте їм спротив». Натхненник рашистської ідеології застерігав присутніх, що «скоро прийдуть «наші», понаводять порядки, вас усіх звідси винесуть, тут буду я правити!».

Зараз ведеться слідково. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюють прокурори Житомирської обласної прокуратури. Досудове розслідування – Управління СБУ в області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here