Головна Гроші Італійська компанія будує завод у Житомирі за 10 млн євро на сотні...

Італійська компанія будує завод у Житомирі за 10 млн євро на сотні робочих місць

9744
0

10 млн євро інвестицій у будівництво нового заводу з виготовлення товарів для тварин у Житомирі вкладає італійська компанія “Ферпласт-Україна”.

Завод будують на вул. Промисловій на місці колишнього “Хімволокна”. Планують завершити будівництво через чотири місяці – у листопаді 2021 року. Компанія запропонує житомирянам сотні нових робочих місць та конкурентну заробітну плату.

Про це розповів виконавчий директор українського філіалу Вальтер Дзордан:

“Ми вдячні Житомиру за можливість реалізувати важливий проєкт. Це чудове місце, яке за всіма параметрами підходить для розвитку нашого бізнесу. На проспекті Миру у Житомирі знаходиться цех з обробки деревини”.

Компанія вже працює в Житомирі понад 15 років та виробляє більше 2 тисяч найменувань продукції, яку продають у 85 країнах світу. Через необхідність збільшення виробництва і будують новий завод.

Площа заводу – близько 9 тис. кв.м. З Італії сюди завезуть сучасне обладнання для обробки металу та пластику. Пізніше працюватимуть також зі склом: тут випускатимуться нескладні у виробництві акваріуми.

Нагадаємо, у березні 2021 року депутати надали право користування земельною ділянкою колишнього заводу “Хімволокно” інвестору.

“Поруч – інші підприємства. Тут всі комунікації. Два роки тому ми збудували тролейбусну лінію для того, щоб сюди заходили інвестори, отримували ділянки і розвивали Житомир. Через рік-півтора вся земельна ділянка колишнього заводу «Хімволокно» буде заповнена новими виробництвами”, –  розповів мер Сухомлин. 

Також у промисловій зоні Житомира побудують ще два заводи: з виробництва будівельних матеріалів та патронний. Земельну ділянку під будівництво останнього сесія міськради вже виділила.  

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here