Home Гроші Кабмін зробив перший крок до приватизації двох ”дочок” ”Нафтогазу”

Кабмін зробив перший крок до приватизації двох \”дочок\” \”Нафтогазу\”

80
Кабінет міністрів розпорядився перетворити компанії "Укртрансгаз" та "Укргазвидобування" у публічні акціонерні товариства.
 
Відповідне розпорядження "Про реорганізацію дочірніх компаній Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (№ 360-р) від 13 червня оприлюднено на сайті уряду, пише Українська правда.
 
Ним, відповідно до ч. 4 ст.7 закону "Про трубопровідний транспорт", вирішено реорганізувати дочірню компанію НАКу "Укртрансгаз", перетворивши її на публічне акціонерне товариство "Укртрансгаз".
 
Також Кабмін погодився з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо реорганізації дочірньої компанії НАКу "Укргазвидобування" в однойменне публічне акціонерне товариство.
 
У документі зафіксовано, що управління корпоративними правами стосовно цих двох публічних акціонерних товариств здійснює "Нафтогаз України" за погодженням із Міністерством енергетики та вугільної промисловості відповідно до законодавства.
 
Міненерго і "Нафтогазу України" доручено здійснити в установленому порядку заходи, пов’язані з реалізацією цього розпорядження. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here