Home Освіта Прокуратура закрила пришкільний табір через антисанітарію

Прокуратура закрила пришкільний табір через антисанітарію

119
Прокуратура Житомирської області наклала штрафні санкції та закрила пришкільний табір за порушення санітарного законодавства. Такими виявилися результати перевірок у дитячих таборах, проведених органами прокуратури з відповідними службами.
 
Фахівці перевіряли організацію відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій, створення безпечних та належних умов перебування дітей в оздоровчих закладах, повідомляє прес-служба відомства. 
 
Наглядачами за законністю встановлено, що окремі райдержадміністрації не профінансували перевезення до місць відпочинку та у зворотному напрямку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не організовали їх супровід медичними працівниками та працівниками ДАІ. Недостатньо фінансуються й пришкільні табори на базі шкіл. 
 
Виявлено порушення і в організації відпочинку в оздоровчих закладах за межами області. Зокрема, в одному з районів надавалися путівки на оздоровлення в міжнародний дитячий центр «Артек» та український дитячий центр «Молода гвардія»  без перевірки інформації про дітей, які мають статус сиріт, позбавлених батьківського піклування, талановитих, обдарованих, які можуть бути направлені у зазначені оздоровчі заклади.  
 
У зв’язку з поширенням останніми роками масових харчових отруєнь, у тому числі під час відпочинку дітей, у таборах перевірили дотримання санітарних норм.
 
З’ясувалося, що готовність деяких оздоровчих закладів приймала комісія, у складі якої були відсутні представники відповідних служб та управлінь. Так, при перевірці акту прийомки одного з пришкільних таборів встановлено, що до складу спеціальної комісії входили лише представники санепідемстанції та табору.

За виявлені порушення санітарного законодавства на відповідальних осіб накладено штрафи, винесено одну постанову про заборону функціонування пришкільного табору через незадовільні бактеріологічні показники води та значні порушення в утриманні харчоблоку, винесено 3 постанови про вилучення з реалізації молока, до відповідальності притягнуто 21 посадову особу. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here