Home Гроші Кабмін виділив 3,5 мільйони на будівництво поліклініки в Радомишлі

Кабмін виділив 3,5 мільйони на будівництво поліклініки в Радомишлі

108

Кабінет Міністрів України збільшить фінансування інвестиційних програм на 8% до 742,1 млн грн. Про це йдеться у розпорядженні КМУ №597-р від 21 серпня 2013 року, передає УНН з посиланням на веб-портал Уряду.

Зокрема, Хмельницькій області буде виділено додаткові 18,4 млн грн на будівництво дошкільного закладу у смт Антоніни, загальноосвітньої школи у с.Грузевиця Хмельницького району, водогону у смт Нова Ушиця та водопроводу у місті обласного значення Нетішин.

Крім того, 7,5 млн грн отримає Черкаська область на будівництво Канівської центральної районної лікарні, гуртожитку середньої загальноосвітньої школи у с.Сахнівка Корсунь-Шевченківського району та водопроводу у с. Косарі Кам’янського району.

В свою чергу Рівненська область отримає 4,7 млн грн на реконструкцію клубу в м.Дубні, Житомирська – 3,5 млн грн на будівництво поліклініки у м.Радомишлі і Сумська – 9,3 млн на завершення будівництва дитячої поліклініки.

В розпорядженні зазначається, що до переліку інвестиційних проектів у м.Миколаїв додається реконструкція скверу «Пролетарський» вартістю 9,4 млн грн.

Згідно документу, фінансування здійснюється за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here