Home Політика Дебой на мітингу комуністів запросив усіх в робочу групу, яка займеться тарифами...

Дебой на мітингу комуністів запросив усіх в робочу групу, яка займеться тарифами на ЖКГ

100

22 серпня 2013 року під стінами міської ради за ініціативи Житомирського міського комітету Компартії України пройшов мітинг з вимогами зупинки зростання комунальних тарифів у місті, повідомляє офіційний сайт міської ради.

До учасників мітингу вийшли міський голова Володимир Дебой, заступник міського голови Володимир Кропивницький та начальник управління житлового господарства Світлана Півоварова.

Мер Житомира пояснив людям, що на рівень тарифів впливає підвищення заробітної плати працівникам житлово-комунального господарства, вартість паливно-мастильних матеріалів та енергоносіїв.

Для того аби перевірити, чи обґрунтоване збільшення тарифів на комунальні послуги міський голова запропонував створити робочу групу, до якої увійдуть представники громади та міської влади.

«Всі бажаючі зможуть увійти до робочої групи, в якій буде також заступник з питань житлово-комунального господарства Володимир Кропивницький, і вивчити питання детальніше. Якщо виявиться, що хтось із вас платить хоч одну копійку необґрунтовано, то ми знайдемо тих, хто за це відповідальний», – сказав Володимир Дебой.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here