Головна Гроші Комунальні аптеки та лікарні Житомира зможуть купувати ліки у «Дарниця» за прямими...

Комунальні аптеки та лікарні Житомира зможуть купувати ліки у «Дарниця» за прямими договорами, – Зубко

199
0

Фармацевтична компанія «Дарниця» готова укладати прямі договори з комунальними аптеками і лікарнями Житомира та відпускати по заводській ціні «Парацетамол» та інші лікарські засоби, необхідні для лікування пацієнтів, у яких діагностовано коронавірус.

Про таку домовленість з фармацевтичною компанією заявив Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України у 2014-2019 роках під час брифінгу у місті Житомир.

«Сьогодні житомирський бізнес об’єднався з компанією «Дарниця» у форматі «be to be» у спільному протистоянні поширенню епідемії COVD-19. Насамперед, мова йде про захист медиків та безпосередня допомога житомирянам. Так ГО «Житомир, зроби голосніше!» вже закупила 3 000 упаковок препарату «Парацетамол» для амбулаторій міста Житомир», – зазначив Геннадій Зубко.  

Нагадаємо, 24 березня фармацевтична компанія «Дарниця» заявила про зміни планів виробництва лікарського засобу Парацетамол-Дарниця задля першочергового забезпечення населення противірусними та жарознижуючими засобами. Так, до кінця місяця буде випущений 1 мільйон упаковок препарату, який надійде до українських аптек. В наступні місяці Дарниця готова забезпечити попит на цей препарат.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here