Home Політика Пенсіонери Житомирщини скаржаться, що досі не отримали обіцяну тисячу

Пенсіонери Житомирщини скаржаться, що досі не отримали обіцяну тисячу

194

Пенсійний фонд Житомирської області звітує про завершення пенсійних виплат за березень, проте люди досі не отримали обіцяну президентом Зеленським тисячу.

Про це розповідають пенсіонери в черзі на оплату комуналки до одного з банків.

"Пенсію отримала, жодних підвищень не було. Хоча ми чекали на індексацію пенсій – це ж передбачено законодавством. Але ні індексації, ні тисячі від Зеленського не отримали. Отримали тільки високі ціни в магазинах і високу комуналку, яку зараз буду оплачувати", – розповіла жінка.

Поки в міністерствах вирішують, яким чином проводитимуть доплати, в різних областях активізувалися телефонні шахраї.

Про це попереджають і в Пенсійному фонді: шахраї намагаються виманити гроші у пенсіонерів з допомогою смс про нарахування додаткової 1000 гривень до пенсії у зв’язку з коронавірусом.

"Одна із схем, якою наразі користуються зловмисники, – це розсилка фальшивих смс-повідомлень від імені Національного банку України про виплату додаткової 1000 гривень у зв’язку з карантином, анонсовану раніше Президентом України та Міністром соціальної політики України", – говорять у фонді.

Так, шахраї користуються складною ситуацією в країні і намагаються спекулювати на довірі українців. Пенсіонерів змушують телефонувати за вказаними номерами та вводять їх в оману з метою заволодіти коштами.

У ПФУ зазначили, що усі офіційні виплати від держави, в тому числі одноразова допомога у зв’язку з коронавірусом в розмірі 1000 гривень пенсіонерам, у яких пенсія становить менше ніж 5 тисяч гривень, будуть доставлятимуться пенсіонерам лише листоношами Укрпошти або через перерахування коштів на рахунки в уповноважених банках.

Про початок таких виплат Пенсійний фонд України повідомить невідкладно.

Нагадаємо, 16 березня Зеленський обіцяв пенсіонерам, які отримують менше 5 тис грн, доплату в 1 тис грн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here