Home Гроші Кооперативний ринок на Житомирщині увійшов до числа найбільших платників податків області

Кооперативний ринок на Житомирщині увійшов до числа найбільших платників податків області

259

Малинський кооперативний ринок, що входить до складу Житомирської облспоживспілки, увійшов до п’ятнадцяти найбільших платників податків області серед підприємств у сфері торгівлі та послуг. 

Про це свідчать результати Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2012».

Критеріями оцінювання номінантів на перемогу в рейтингу є співвідношення суми сплаченого податку на прибуток до отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків і зборів, податкова дисципліна, середня заробітна плата по підприємству, кількість робочих місць, співвідношення (у відсотках) сум, витрачених на соціальні програми та благодійні акції, до суми отриманого прибутку, сума сплачених податків та зборів за останній бюджетний рік. Оцінювання номінантів здійснюється за категоріями: малі, середні та великі підприємства.

«Підприємства споживчої кооперації традиційно є соціально орієнтованими та відповідальними перед суспільством, – зазначив голова правління Житомирської облспоживспілки Степан Григор’єв. – Це кожного року підтверджується і кількістю торгівельних місць, і пільговими програмами для вітчизняних виробників, і, звісно, дисципліною у питанні податків».

Обласна влада, в свою чергу, також відзначила підприємства-лідерів за обсягом податків. Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Куницький назвав такі підприємства елітою бізнесу регіону, які формують достаток та добробут Житомирщини та наповнюють обласний бюджет. «Переможці обласного туру демонструють розвиток економіки області, створюють нові робочі місця, забезпечують стабільне економічне зростання. За темпами розвитку промисловості та сільського господарства наша область в минулому році посіла лідируючі позиці у державному рейтингу, і впевнено дотримується цих показників і у першому кварталі 2013 року, – наголосив він. Також Віктор Куницький виказав сподівання на подальшу тісну та успішну співпрацю бізнесу та влади.

Житомирська облспоживспілка, яка входить до складу Укоопспілки, об’єднує 100 споживчих товариств, 17 райспоживспілок, 6 районних споживчих товариств, представляє інтереси декількох десятків тисяч пайовиків.

Система Укоопспілки (СООР-Україна) є одним із найбільших платників податків в Україні.

 

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here